Otel Oda

Bir otel için; otel odası tasarımı en önemlisidir. Çünkü misafirlerin kendini evinde hissetmesi, kaygılardan uzak ve otelin olanaklarını kullanmakta özgür olması gereken yerdir otel odası. Aslında otelin ve otel odasının bir hikayesi (konsepti) olması gerekir. Dekorasyonu dikkat çekmeli ve diğer unsurlarla bir bütünlük sağlamalıdır. Ahşap malzeme ve mobilyalar otelin hem iç / hem dış yaşam alanlarında kendini gösterir. Ahşabın kattığı sıcak görüntü diğer materyallerle birleşince misafirlerin ruhuna dokunmuş olursunuz.

Minimum alanda maksimum konfor sağlanmalıdır. Odanın her köşesi, hayat katan yenilikçi çözümlerle dizayn edilmiş olmalıdır. Kısacası dört mevsim yaşanılan mekanlar yaratmak elinizde…

Otel Odasında Dikkat Edilmesi Gerekenler

  1. Otel içi dekorasyonunda önemli bir yeri olan odalar dekore edilirken, rahatlık ön plana çıkarılmalıdır. Işık sistemi iyi olmalıdır.
  2. Yataklar ve oturma grupları kullanışlı olmalıdır. Mekanın içinde kullanılan aydınlatmalar ve diğer detaylar mobilyalarla uyumlu olmalıdır. Fazla detaya girilerek, müşteri sıkılmamalıdır.
  3. Otel içi dekorasyon işlerinde uzman bir firma ile çalışarak, mimari destek almak gerekmektedir. Böylece otelin kalitesi ve özgünlüğü ortaya çıkarılmış olacaktır.
    Dekorasyonun tüm gerekleri yerine getirilerek, eşsiz mekanlar yaratılmış olacaktır.
WeCreativez WhatsApp Support
Merhaba, Nasıl Yardımcı Olabiliriz?